hakkimizda
MAY Elektrik 2007 yılında Elektrik Mühendisi Murat Aydoğdu tarafından kurulan bir elektrik taahhüt bilişim şirketidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde birçok önemli proje, taahhüt ve yüksek gerilim projesine imza atmış ve yaptığı her projeyi başarıyla tamamlamıştır. Çalıştığı üreticilere ait tüm sertifikaları tamamlayan May Elektrik, müşterilerine anahtar teslim elektrik ve network çözümleri üreten ve onların memnuniyetine önem veren bir firmadır.

Teknolojinin öneminin her geçen gün hayatımıza etkisinin daha çok hissedildiği dünyamızda May Elektrik, her geçen gün kendini daha da geliştirerek ilerlemektedir. Ülkemizin dört bir yanında e müşterilerine elektrik konusunda en güncel teknolojiyle destek olarak projelerini gerçekleştirmenin yanı sıra sistemlerin 7 gün 24 saat kesintisiz teknik destek hizmetini sunmaktadır.
Yaptığı işler ile daima ön planda olmayı başarmış müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan May Elektrik , gelişen son teknolojileri daima takip ederek, onların ihtiyaçlarını en güvenilir şekilde, en uygun şartlar ve en güncel teknoloji ile sunmayı amaçlamıştır.

Önümüzde May Elektrik ailesini bekleyen birçok proje, hedef ve fikir var.

Kalite, teknik altyapı, güvenlik, hız, problem çözme yeteneği ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde önemli bir yere sahip olan May Elektrik; tüm eski, yeni ve potansiyel müşterileri ile kendini ve hizmetlerini daha iyi sunmayı ve onlarla mevcut iyi ilişkileri sürdürmeyi hedefler.